Strona główna Strona główna PolskiČeskýEnglish facebook

Jezyk-czeski.info
Wycieczki Po Pradze
Sowinski.cz
Dukanova Dieta
Isidorus.net
Firma w Czechach
Infoczechy

Aktualności

powrót

Great Light, Easy Light - nowy eBook
poniedziałek, 22 października 2012

Ten 64-stronnicowy, 32-rozkładówkowy PDF autorstwa Kevina Clarka to praktyczny przewodnik, który pomoże Ci zrozumieć jak sprawić, by scena wyglądała trochę bardziej naturalnie. Z diagramami przedstawiającymi jeden, dwa i trzy ustawienia oświetlenia, jak również analizami przypadków, będziesz mógł ułożyć formuły i receptury do oświetlenia i nauczyć się zabawy i eksperymentów z subtelnością światła. eBook wydany przez Craft & Vision

 Great Light, Easy Light


Kevin jest weteranem reklamowej fotografii, który wie jak się dobrać do sedna i zapewnia fotografom na każdym poziomie praktyczne wskazówki i porady, których trzeba do tworzenia i manipulowania światłem w celu wytworzenia najlepszej estetyki. Obojętnie czy używasz światła studyjnego, czy lampy wbudowanej, softbox, prześcieradła itp. dowiesz się o tym, jak uzyskać światło którego potrzebujesz, bez względu na dostępne narzędzia.
Ten eBook jest pełen wspaniałych zdjęć portretowych i materiałów zza kulis, które będziesz chciał mieć w swojej cyfrowej bibliotece kiedy będziesz planować następne zdjęcia.
Czytaj więcej (strona w języku angielskim) >>

 Great Light, Easy Light
 Great Light, Easy Light
 Great Light, Easy Light
 Great Light, Easy Light


powrót
Reklama
Wycieczki po Pradze z przewodnikiem
do góry do góry
© 2010 - 2024 All rights reserved