Strona główna Strona główna PolskiČeskýEnglish RSS facebook

reklama:
doRestauracji.pl - Internetowy Przewodnik Gastronomiczny
Infoczechy
Dukanova Dieta
Wycieczki Po Pradze
Pokoje gościnne
Sowinski.cz
Jezyk-czeski.info
doRestauracji.pl
 Fotografia  pogotowie WWW  Tworzenie stron / modyfikacja

Aktualności


Aktualizacja portfolio
niedziela, 22 kwietnia 2012

W dziale portfolio umieściłem kilka ostatnich projektów wizytówek, pocztówek oraz plakatów. Zapraszam do przeglądania.
więcej
-

Forget Mugshots, 10 Steps To Better Portraits
czwartek, 15 marca 2012

"Forget Mugshots, 10 Steps To Better Portraits", to eBook wydawany przez Craft & Vision i przeznaczony dla każdego fotografa, który kiedykolwiek chciał robić lepsze zdjęcia ludzi. Napisany przez Davida chChemina fotografa, który przez ostatnich 6 lat tworzy portrety i fotografuje ludzi dla swoich klientów na całym świecie. Gdyby mógł powiedzieć tylko 10 rzeczy, które natychmiast poprawią Twoje zdjęcia, to właśnie te 10 kroków lub koncepcji znalazłoby się na szczycie listy.
więcej
-

Nowy ebook Craft & Vision "Exposure For Outdoor Photography" - Ekspozycja w fotografii plenerowej
sobota, 18 lutego 2012

Exposure For Outdoor Photography (Ekspozycja w Fotografii Plenerowej), to kolejny z doskonałych eBooków fotografii wydawanych przez Craft & Vision. Tym razem tematem głównym jest jest ekspozycja i nie chodzi tutaj tylko o dostarcznie odpowiedniej ilości światła do obiektywu. Każda ekspozycja dodatkowo tworzy specyficzną estetykę. eBook jest o naturalnym świetle w fotografii oraz sposobie ekspozycji, która nie jest tylko technicznie doskonała, ale również estetycznie kompletna.
więcej
-

Nowy ebook Craft & Vision "Making the Print"
wtorek, 17 stycznia 2012

Making the Print: Techniki drukowania dla cyfrowych fotografów autorstwa Martina Baileya jest drugim eBookiem z serii Masterclass i jest doskonałym podręcznikiem odnośnie wszystkiego co jest związane z drukowaniem fotografii. Autor szczegółowo wyjaśnia wszystko, co musisz wiedzieć na temat przygotowania pięknych, pozbawionych frustracji wydruków.
więcej
-

Nowy ebook Craft & Vision "The Vision is Better II"
środa, 14 grudnia 2011

Ebook VISION IS BETTER II to zbiór 44 najnowszych esejów o fotografii życia i rzemiosła autorstwa Davida duChemina. Jego spojrzenie na i dlaczego w fotografii, wizualne opowiadanie historii i lekcji z życia wziętych uzupełniają i inspirują eBooka, który z pewnością urzeknie Państwa od początku do końca.
więcej
-
Strony: << < 1 2 3 4 5 6 7 8 > >>
Reklama
Wycieczki po Pradze z przewodnikiem
do góry do góry
© 2010 - 2018 All rights reserved